четвер, 29 жовтня 2015 р.

Шкільна бібліотечна конференція


       29 вересня 2015 року, напередодні Всеукраїнського Дня бібліотек, було проведено шкільну бібліотечну конференцію. До участі в роботі конференції було делеговано читацький актив з числа учнів 2-11 класів. У роботі конференції прийняли участь  завідуюча шкільною бібліотекою Оберемок О.М., завідуюча сільською бібліотекою Омеляненко Л.М., вчитель зарубіжної літератури  Васильченко Л.І, адміністрація навчального закладу.
     Головуюча конференції учениці 11 класу Левченко О., оголосила порядок роботи, який був схвалений присутніми. До обговорення були прийняті питання про спільну роботу Ради бібліотеки і учнівського читацького активу 2014-2015 навчального році, про особливості і результати участі школи у конкурсі  «Кращий читач 2015 року»,  обрання нового складу Ради шкільної бібліотеки.
     Завідуюча бібліотекою Оберемок О.М. провела аналіз роботи бібліотеки, учнівського бібліотечного активу, підсумувала хід і перспективи щорічної акції  Живи книго , ознайомила з виставкою діяльність бібліотеки.
     Цікавим, в ході обговорення питання конференції, були виступи учениці 8 класу Остряниці Катерини і вчителя зарубіжної літератури  Васильченко Л.І. які поділилися своїм досвітом участі у районному та обласному конкурсі «Кращий читач 2015 року» і результати поїздки до м. Львова для участи у Форумі книголюбів. Учениця передала до  фондів шкільної бібліотеки книга придбані на  Форумі.
     Бібліотекар сільської бібліотеки Омел’яненко Л.М. презентувала нові поповнення бібліотеки за віковими категоріями та тематикою.
     На конференції, за пропозицією учениці 8 класу Рогозіної О., обрано новий склад Ради бібліотеки до якого від учнівського активу увійшли Левченко О. (11 клас), Булавин Д. (10 клас), Трегуб А. (9 клас), Порьяз О. ,  Рогозіна О., Білоус Н. (8 клас), Надрічна О. (7 клас), Крохмаль А. (6 клас), Токарєва А. (5 клас), Бут К. (4 клас), Адальєва М. (3 клас).
      По завершенню бібліотечної конференції вчителем зарубіжної літератури Васильчекно Л. І. був проведений бліц-опит учнів на знання чарівного світу книги. Учні показали себе, як гідні знавці літературних творів та їх авторів.
     Фоторепортаж ви можете переглянути на сайті КЗ «Малотокмачанської ЗОШ I-III ст» в фотоальбомі: Шкільна бібліотечна конференція (2015 рік)

Немає коментарів:

Дописати коментар